top of page

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

cagriyapi.com.tr'nin ilkelerinden biri ziyaretçilerinin alışverişlerini güvenli bir internet ortamı içinde rahatça yapmalarını sağlamaktır.

 

www.cagriyapi.com.tr' de ;

• Kişisel ve üyelik bilgilerinizin diğer üyelerle paylaşılmayacağından, sadece www.cagriyapi.com.tr tarafından, müşteri profilini ve veritabanını oluşturmak amacıyla kullanılacağından,

• Bir başka kullanıcının sizin hesabınıza ulaşmayacağından ve hesabınızı yalnızca sizin yöneteceğinizden emin olabilirsiniz.

www.cagriyapi.com.tr' de bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır.
SSL (128 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz.

• Bize verdiğiniz bilgilerinizin bizde kalacağından, hiçbir şekilde reklam ya da tanıtım amacıyla üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacağından ,

SSL güvenlik protokolleri sayesinde, www.cagriyapi.com.tr ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle, başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin kullanılabilmesi önlenmektedir. Bu da kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliğini sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde www.cagriyapi.com.tr, sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

bottom of page