top of page

HAKKIMIZDA

VİTRA İSTANBUL.png
Çağrı Yapı Malzemeleri - İstanbul

1982 yılında temelleri atılan şirketimiz İstanbul Kadıköy'de Yapı Malzemeleri & İnşaat Malzemeleri ve Isıtma - Soğutma - Havalandırma sektöründe iş hayatına giriş yapılmıştır, 1982-1996 yılları arasındaki deneyimlerimiz, bilgi birikimiyle ve tecrübesiyle Çağrı Yapı Malzemeleri kurulmuştur.

 

1996 yılında İstanbul Kadıköy'de kurulan mağazamız Çağrı Yapı Malzemeleri Toptan ve Perakende Satış Hizmetlerimiz ile kısa sürede bir çok önemli işlere imzasını atmıştır. Köklü ve ülkemizin en iyi ve güvenilen estetik markalarından olan Eczacıbaşı VitrA | ArtemA | Intema ve Elginkan ECA | SEREL markalarının İstanbul Kadıköy Bölgesi Satıcılığını yapmaktayız.

Üsküdar bölgesinde depomuz bulunmaktadır. Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz stokludur. Geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en uygun, hızlı ve güvenilir çözümler bulmaktayız.

Eczacıbaşı VitrA ve Elginkan ECA | SEREL markalarının kusursuz kalitesiyle Banyo Aksesuarları ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. 

2010 yılında Bocchi Banyo & Grohe & Hansgrohe Geberit Banyo - Tesisat Çözümleri markalarının da ürünlerinin mağazamızda satışıyla ürün yelpazemiz her zaman hedeflerimiz doğrultusunda daha yukarıya çıkarmayı hedeflemekteyiz.

www.cagriyapi.com.tr www.cagriyapi.gen.tr & www.cagriyapimalzemeleri.com.tr

bottom of page